Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 In asteptarea rasaritului.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anne
Admin
Anne


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 01:32

Dimineata asta, ca de obicei, m-am trezit la 4:30 si m-am invartit prin pat pana am realizat ca imi era imposibil sa adorm din nou. Am aruncat o bluza de trening pe mine si am urcat pe acoperis, asteptand sa rasara soarele. Intre timp mi-am scos caietul si, in lumina slaba am inceput sa desenez.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 25
Data de inscriere : 08/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 01:40

In dimineata asta m-am trezit, din obisnuinta, prea devreme si, obisnuit cu ritualurile de dimineata ale surorii mele, am urcat pe acoperis, stiind ca o sa o gasesc acolo.
- Anne!
Sus In jos
Anne
Admin
Anne


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 01:42

- Tu... Tu chiar vrei sa ma ucizi, nu? M-ai speriat! Puteam sa cad... Si, totusi, ce faci tu treaz la ora asta?
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 25
Data de inscriere : 08/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 01:45

- Duh... asta ar trebui sa te intreb eu pe tine, atata doar ca nu are rost, din moment ce stiu deja. Nu ai putut sa dormi si ai venit sa vezi rasaritul, cum faceai si acasa. Acum am noroc, fiindca dorm la o oarecare distanta de camera ta, deci e cam imposibil sa ma trezesti, cum faceai acasa. Atata doar ca nu pot dormi, daca o sa cazi si iti rupi gatul?
Sus In jos
Anne
Admin
Anne


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 01:48

- Chiar o sa cad si o sa imi rup gatul daca te mai furisezi in spatele meu si incerci sa ma sperii, am spus eu, intorcandu-i spatele si vazndu-mi de desenul care, din pricina lipsei de lumina nu iesise prea grozav.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 25
Data de inscriere : 08/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 04:36

- iti amintesti... spun eu, luand apoi o pauza destul de lunga. Iti amintesti vara aia in care am fost la mare, doar noi doi? Atunci ne trezeam in fiecare dimineta la 4 si ieseam pe malul marii sa privim rasaritul.
"Imi pare rau ca te-am lasat sa faci asa ceva atunci... Daca nu o faceam, as fi dormit de doua ori mai mult."gandesc eu, zambind.
Sus In jos
Anne
Admin
Anne


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/08/2010

In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitimeDum 08 Aug 2010, 04:48

- Cum sa o uit... soptesc eu, straduindu-ma sa imi inec lacrimile. Acum sase ani, vara in care mama a murit dupa accidentul ala. Tata ne-a trimis la mare pe amandoi ca sa nu fim acolo in timpul inmormantarii si sa aiba timp sa isi clarifice mintea. Nici sa vreau si nu as putea sa uit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In asteptarea rasaritului. Empty
MesajSubiect: Re: In asteptarea rasaritului.   In asteptarea rasaritului. Icon_minitime

Sus In jos
 
In asteptarea rasaritului.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Camin :: Acoperis-
Mergi direct la: