Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Plimbare sub clar de luna

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aly

Aly


Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 10 Aug 2010, 20:12

Nu aveam somn si am iesit afara, a doua zi aveam sa merg intr-o misiune folarte importanta si trebuia sa fiu cu mintea limpede dar nu puteam asa ca am decis sa merg in parc. Eram imbracata cu o pereche de blugi, o pereche de sandale si un maieu cu decolte. Nu ma interesa pe unde merg, gandurile pusesera stapanire pe mine.
Sus In jos
Alex

Alex


Mesaje : 18
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:45

Stateam intins pe spate pe o banca, privind stelele pe fondul intunecat al cerului. Castile mp3-ului imi cazusera din urechi si muzica se auzea doar ca o soapta neclara.
Sus In jos
Aly

Aly


Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:26

Începusem să fredpnez o melodie lentă, ca să mai scap din gândurile negre ce puseseră stăpânire pe mine. Vântul adia ușor făcându-mă să tremur involuntar dar cui îi păsa? Mie sigur nu.
Sus In jos
Alex

Alex


Mesaje : 18
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:15

Intr-un final, muri si bateria saracului aparat si bazaitul incoerent din casti se opri si el. M-am ridicat cu greu de pe banca rece si incomoda, cu cea ma insuportabila durere de spate pe care o avusesem vreodata in viata mea. Cineva fredona o melodie placuta. Am privit in jurul meu si am zarit o fata care se plimba la mica distanta de mine, asa ca m-am ridicat in picioare si m=am apropiat usor de ea.
- Salut, am soptit eu, destul de ragusit, dar totusim in linistea noptii, suna ingrozitor de tare.
Sus In jos
Aly

Aly


Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:30

-Bună, spun zâmbind ușor uimindu-mă și pe mine de „ciudata” fericire cu care am putut să răspund. Nu era genul meu să fiu fericită. În toată tăcerea nopții, modul în care tușise băiatul putea provoca fiori. L-am analizat pe băiat discret din cap până în picioare zâmbind în continuare discret.
Sus In jos
Alex

Alex


Mesaje : 18
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 22:50

- Imi place melodia pe care o fredonai, spun, zambindu-i, apoi privind pentru o clipa iarasi stelele. Apropo... nu stiu daca chiar conteaza, numele meu este Alex.
Sus In jos
Aly

Aly


Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/08/2010

Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39

-Ăăă pentru mine contează, spun zâmbind. Eu mă numesc Alicia, Aly, încântată! spun zâmbind. Ăăăă melodia aceia ... nu era nimic, era numai o fantezie, spun lăsând privirea în jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbare sub clar de luna Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare sub clar de luna   Plimbare sub clar de luna Icon_minitime

Sus In jos
 
Plimbare sub clar de luna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Oras :: Parc-
Mergi direct la: