Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Ooopss... iar am incurcat-o

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:38

Am intrat in sala goala de detentie, fiindca era sa il toc la propriu pe fiul gardianului scoli. Mereu ma seca ala, facand misto de mine, dar din ala fara haz si prostesc. Ma asez la catedra si imi pun picioarele pe masa, apoi incep sa fluier.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:44

Mereu eu o pateam,chiar daca eram tipul cuminte ce statea in banca lui si nu facea nimic.Am acceptat pedeapsa de a sta dupa ora in detentie pentru ca nu aveam ce sa fac,eram vinovat si gata.Am intrat in clasa,analizand`o din cateva priviri.Nu mai fusesem niciodata acolo,clasa arata groaznic,era diferita de celelalte.Peretii erau insemnati cu nume si alte semne,bancile rupte iar pe jos numai praf,sa nu mai spun de tabla plina cu injuraturi.M`am asezat intr`o banca,oftand.Aveam sa imi petrec acolo trei ore,noroc ca nu eram singur.Se parea ca e cineva la catedra,sa fi fost profesorul ce asista?
-Umm..Buna ziua,mormai,trecandu`mi usor mana prin breton.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:48

Cand aud "buna ziua", pic cu tot cu scaun, apoi ma ridic de la catreda. Se pare ca nu ma voi plictisi singur aici, citind cu voce tare, injuraturile, scrise de mine asupra profilor.
- Salut, ii spun baiatului indreptandu-ma spre el si ii zambesc prietenos. Eu sunt Kamen. Tu? Il intreb, prezentandu-ma.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:52

Incep sa il privesc confuz,apoi chicotesc atunci cand pica la pamant,dar se ridica repede,vazand ca se apropie de mine.Imediat dupa ce isi spune numele si ii aud si vocea,incep sa ma gandesc daca nu cumva e student,caci pentru un profesor arata foarte bine,iar noi in scoala aveam numai bosorogi.Imi ridic privirea asupra lui,privindu`l in ochi printre suvitele mele de par ce ma deranjau uneori,asa ca le`am dat la o parte cu o miscare a mainii.
-Kriss,adica..Kristopher!m`am prezentat si eu,ramanand la locul meu in banca,stand cu privirea asupra lui.
-Sunteti..profesor,adica,asistati azi la orele de detentie? l`am intrebat,incepand sa ma balbai.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:55

- Directorul m-ar fi zburat in suturi afara din scoala, daca as fi prof, spun eu putin amuzat. Sunt elev si nici un prof nu va veni azi sa stea cu noi, spun eu asezandu-ma langa el in banca si privindu-l atent in ochi. De ce crezi ca am avut curajul sa scriu ce este este pe tabla, spun si ii indic tabla.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 05:58

Dupa acea replica mi`am dat seama ca nu era profesor,insa apoi a urmat si raspunsul.Da,chiar era elev.Bine ca nu venea nimeni,altfel nu m`as fi simtit in largul meu.I`am analizat o clipa culoarea ochilor,zambind slab,apoii m`am uitat spre tabla,in locul unde imi indicase.
-Ah,deci tu ai scris toate lucrurile alea...Cred ca ai un motiv bun de te aflii aici.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:01

- Tu ai auzit de Ralf, fiul gardianului, ce se ia de cei care sunt bi si homo, aici intra in fetele. Afla ca ti l-am tocat milimetru cu milimetru in baiatei, spun eu, intr-un fel mandru si apoi ii zambesc tandru. Timpul trece repede sa sti, ii spun si ii dau dupa ureche, o suvita din parul sau, care iii intra in ochi.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:04

-Cred ca`l stiu,dar l`am evitat mereu,de abia daca m`a observat prin preajma,i`am spus,intorcandu`mi capul spre el.
Deci acela era motivul pentru care era in aceasta incapere,bine ii facuse acelui tip.
-Daca spui tu...pentru mine e prima data cand vin aici,i`am explicat,uitandu`ma la mana lui ce imi indepartase suvita de par,fara a schita o expresie a fetei.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:10

- Si ce ai facut de ai ajuns aici? Nu imi pari tipul de baiat dupa care profi sa se uite cu ochii dupa tine, ca dirofarurile ca la politie si cum faci ceva gresit, la detentie cu tine, spun eu si imi trec usor degetul pe obrazul sau, apoi las mana in jos.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:14

-Daca ma crezi,nici eu nu stiu exact de ce sunt aici,i`am zis cam nervos,ridicandu`mi privirea asupra lui,simtindu`i atingerea.Avea mana mai rece,asa ca mi`am indepartat putin capul din instinct.
-Un coleg a dat vina pe mine,cum ca as fi intrat in biroul directorului si ..am luat ceva.
Am dat din umeri,pentru lucrul ala ma aflam acolo,chiar daca eu nu facusem asta.
-Apropo,nici tu nu pari tipul ala de baiat...
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:17

- Ai dreptate. Par inocent si prea copilaros, dar daca ai fi crescut pe strazile din Tokyo, ai vedea ce arat eu este doar invelisul, spun eu, privind intr-o parte, trist. In fine, spun, afisand un zambent dulce. Cati ani ai Kriss?
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:22

L`am privit atent,studiindu`l mult mai bine atunci cand si`a intors capul,nu doream sa ma vada ca fac asta.Il ascultam,fara sa inteleg ceva din ce imi spusese el.Nu aveam de unde sa stiu,nu traisem acolo si nu cred ca aveam ocazia sa ajung prin Tokyo.
-Pai..vreo saptispe`,destul de putin,nu?
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:24

- Oare? Eu am optispe si sunt considerat pitic. De unde vi? Il intreb curios, cum imi era caracterul.
Mereu eram curios, dar stiam sa ma retrag cu tact si neobsebabil, dar cand eram calcat pe coada era de rau.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:27

-Eram sigur ca esti mai mare,am oftat,uitandu`ma in jos,sprijinindu`mi obrazul in palma.
Rareori intalneam persoane mai mici decat mine si ma simteam destul de bine in preajma lor,chiar daca nu stiam s`o fac pe maturul.
-Pai,mama mea este de origine asiatica,iar tatal meu franceza,insa eu m`am nascut in canada,i`am zambit,ridicandu`mi din ce in ce mai mult capul,privindu`l in ochi.Tu?
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 19:55

- Sunt din Japonia 100%, dar am crescut pe strazi, fiindca nu aveam parinti, aveam monstri. Un profesor de arte martiale m-a luat si s-a ocupat de educatia mea, cand aveam 10 ani, spun eu, zambind trist.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 19:58

-Aah..Inteleg,am mormait,privindu`i zambetul trist.Mi`am dus o mana spre ceafa,batandu`l cu cealalta usor pe umar.
-Dar acum e totul bine,nu?
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:06

- Dap. Totul e bine, spun zambindu-i copilaros si cu toata fata.
Vreau sa mai spun ceva, dar in clasa intra Buby cu gasca lui de idioti.
B: Mai, mai, pe cine avem noi aici. Pe micultul Zuki, spune in bajocora baiatul si eu ma incrunt rapid.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:11

Mi`am retras mana privind spre gasca de baieti ce tocmai isi facusera aparitia in incapere.Cine erau?Si...de ce vorbeau asa cu Kamen?Ii analizam pe toti in parte,privindu`i apoi expresia de pe fata a brunetului,nespunand nimic.Se pare ca ei il cunosteau.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:18

- Buna Buby cel care nu a auzit de dus si sapun, spun rece si ma ridic in picioare.
In caz de ceva, sa nu il loveasca pe Kriss.
B: Sti ce Zuki, eu vroiam sa iti multumesc, ca m-ai ajutat cu proful de chimie si pentru azi te las in pace, spune si imi dadu in joaca o palma de imi intoarse chipul intr-o parte si pleca.
- Au, spun si imi pun mana pe obrajul rosu.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:26

Am privit in sus atunci cand baiatul se ridicase,uitandu`ma apoi spre acel Buby,nici nu aveam idee cine e,dar puteam pune pariu ca nu era un tip de treaba.Atunci cand la lovit pe brunet,am facut ochii mari,riidicandu`ma in picioare.
-Esti bine?l`am intrebat,incercand sa il privesc pe tupeistul ala,care deja plecase cu tot cu gasca lui.
-Ce nenorocit!Cine era ala? il intreb putin agitat,punandu`mi mana peste a lui,pe obraz.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:37

- Un idiot, caruia i-a lipsit spitalul, spun eu si ma instramb usor de durere. Cred ca o sa mi se invineteasca, mai mormai posomorat.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:41

-Hmm..Stai o clipa aici,i`am zis si am scos un servetel din buzunar,iesind afara din incapere,ducandu`ma repede la baie.L`am udat cu apa rece,incepand sa oftez.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:53

Am inceput sa imi deschid si sa inchid gura, pentru a ma obisnui cu durerea. Deci tipul asta va vizita din nou spitalul, cat mai curand.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 20:56

M`am intors destul de repede,zambind,inchizand usa in urma mea.
-Gata,am venit,i`am zis copilareste,intinzandu`i mana cu servetelul.Poate nu se va invineti,i`am zis,luand inapoi loc langa el.
Sus In jos
Kamen

Kamen


Mesaje : 79
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 32

Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 21:01

- Sunt obisnuit sa am vanatai pe fata, spun eu si imi pun servetelul peste obraz. Sa se roage sa nu fiu vanat ca astfel se va intoarce in spital.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ooopss... iar am incurcat-o Empty
MesajSubiect: Re: Ooopss... iar am incurcat-o   Ooopss... iar am incurcat-o Icon_minitime

Sus In jos
 
Ooopss... iar am incurcat-o
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Academy :: Detentie-
Mergi direct la: