Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil!

In jos 
AutorMesaj
Jamie

Jamie


Mesaje : 75
Data de inscriere : 08/08/2010

O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Empty
MesajSubiect: O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil!   O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil! Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 16:00

Stateam jos intr'o pozitie turceasca avand ochii inchisi. Eram imbracata cu o pereche de pantaloni scurti albi, si o bustiera neagra. Era abia ora 4, iar soarele nu rasarise. Parul lung si saten era prins intr'o coada. Sabia de la tata, care o recuperasem de curand statea jos langa mine, asteptand parca sa fie folosita. Am auzit pasi in spatele meu, iar cand persoana respentica a fost la cativa metri de mine, m'am ridicat rapid indreptand lama sabiei spre el.
-Hey, usor, spune Jake.
-Ai putea sa ma atentionezi si pe mine, murmur eu bagand sabia inapoi in teaca.
-Scuze, am venit sa te anunt ca plec, si ma intorc in trei zile, te descurci?
-Dam poti pleca linistit, spun eu si el zambesc. Isi ia la revedere si dispare in cladire. Ma asez la loc oftand scurt, apoi inchid din nou ochii.
Sus In jos
 
O luam incet. Da sigur, de parca asta e posibil!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Camin :: Acoperis-
Mergi direct la: