Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
Sala de muzică Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
Sala de muzică Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
Sala de muzică Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
Sala de muzică Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
Sala de muzică Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
Sala de muzică Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
Sala de muzică Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
Sala de muzică Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
Sala de muzică Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Sala de muzică

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:16

Orele se terminaseră de ceva vreme, dar obișnuiam să cam stau peste program. Mereu mergeam în sala de muzică să mai repet la pian. Noroc că profa mă lasa acolo și îmi dădea mereu cheile, doar pentru simplu fapt ca mă înțelegeam cu ea. Cred că era și singura profesoara cu care mă înțelegeam așa, restul mă urau.
Am ajuns în cabinet, care, evident, era gol. Cine era așa nebun ca mine să rămână după ore doar ca să cânte la pian? Doar eu...
M-am așezat pe un scaun în fața instrumentului și mi-am trecut ușor degetele peste clapele sale. Partiturile erau deja pregătite, stând în fața mea. Brusc, am început să cânt o melodie.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:24

Mi`am strans toate cartile de pe jos , eram asa neatent pentru simplu fapt ca nu dormisem destul de mult in acea noapte . M`am ridicat in picioare dupa ce mi`am asezat cartile si caietele in ghiozdan , punandu`l pe bratul stang . Unde ma aflam ? Era ca si cum eram la scoala,in baia baietilor... Nu..chiar acolo ma aflam. Se pare ca nu a fost un vis ,plecasem de la ultima ora si ajunsesem prin baie , adormind acolo si nici acum nu eram destul de odihnit. Am iesit rapid din baie,incercand sa intru in clasa mea ,dar usa era inchuiata . Asta insemna un singur lucru : orele se terminasera iar eu ramasesem acolo blocat. Am privit confuz holul gol, nu era nimeni acolo dar totusi se auzea un sunet dintr`o incapere . Am facut cativa pasi incercand sa gasesc locul de unde se auzeau acele sunete , parea un cantec cantat de o persoana care se pricepea .
La cateva usi distanta de mine mi`am dat seama ca de acolo vin toate acele sunete asa ca am grabit pasul, pana am ajuns in fata usii din sala de muzica , care era intre`deschisa . Mi`am strecurat capul inauntru , privind prin jur , analizand fiecare lucru in detaliu .M`am oprit cu privirea asupra unei persoane ce statea pe un scaun in fata marelui instrument de cantat :pianul.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:30

Degetele îmi erau foarte rapide și am reușit să cânt melodia fără a face orice mică greșeală. Un zâmbet s-a întrezărit pe chipul meu, datorită faptului ca eram mândru. Nu reușisem să cânt așa bine melodia asta, până acum. Dar nu am putut s-o duc până la capăt, asta fiindcă am fost întrerupt.
Nu mi-a luat mult să observ că cineva era la ușă, dar nu știam cine. Părea un baiat, un elev mai degrabă, pe care nu-l mai văzusem până atunci.
- Chiar îți place să tragi cu ochiul în timpul repetițiilor? L-am întrebat brusc, în joacă și m-am uitat la el zâmbind ușor.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:38

Il priveam atent pe baiatul ce canta acolo,incercand sa nu il intrerup din ceea ce facea ,chiar daca imi doream sa se opreasca pentru a`l putea intreba de ce si el se afla acolo. Poate era in aceeasi situatie ca si mine. Incepea sa imi placa melodia si parca doream sa nu se opreasca de data asta,insa s`a oprit,fixandu`ma cu privirea . Continuam sa imi expun doar capul,cu corpul fiind ascuns dupa usa pentru ca nu stiam exact cine era tipul. Aveam numai idei ciudate in minte,cum ca ar fi un hot ce dorea sa fure acel pian si restul instrumentelor din acea incapere,sau ingrijitorul..dar nu, arata bine,foarte bine pentru un ingrijitor. Deci am ramas la prima idee.
Se tot uita la mine, deci ma observase asa ca am decis sa nu mai stau pitit dupa usa,facand cativa pasi in fata .I`am analizat zambetul ce a aparut dupa acea propozitie,insa eu nu aveam nicio expresie pe fata, poate eram doar putin confuz.
-Repetitii,ce repetitii? l`am intrebat, in acelasi timp ridicand o spranceana.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:43

Nu înțelegeam de ce se uita așa ciudat la mine și plus de asta tipul părea cam confuz. Ar fi fost bine să-i aducă cineva aminte că e pe Terra.
Mi-am cam sters zâmbetul de pe chip, fără un motiv anume și mi-am întors scaunul spre el, încât să îl pot vedea mai bine.
- Repet în fiecare zi după ore aici. De ce? Pare că fac altceva? Am spus, râzând încet.
- Apropo, eu sunt Matsumoto! M-am gândit eu să mă prezit, oricum aveam impresia că nu ne mai văzusem până acum. Îmi pare bine.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:49

Mi`am dat firele de par din ochi si de pe fata atunci cand am vazut ca s`a intors spre mine. Acum il puteam vedea mult mai bine .Nu il cunosteam si nu il mai vazusem pana atunci,cu toate ca spusese ca repeta mereu acolo. Probabil asta era din cauza ca existau doua sali de muzica in academie,iar eu faceam orele in cea de la etajul doi.
-Nu...Doar ca nu te`am mai vazut, ii zic destul de incet, pentru ca eram genul de persoana mai timida cand intalneam pe cineva nou , indiferent daca era fata sau baiat.
Observand ca s`a prezentat , m`am apropiat de el si am intins mana.
-Ma numesc Kris, ma bucur de cunostinta ! ma prezint si eu pana la urma,strangand usor bratul. Dupa aceea i`am dat drumul , asezandu`ma in fata lui, intr`o pozitie turceasca, privind spre chipul sau.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 07:53

Mi se părea că era cam timid și de asta îmi venea să chicotesc, dar totuși era drăguț, părea o persoană în regulă. Eu eram ceva mai vorbăreț și cred că a observat și el asta. De fapt, îmi plăcea mult să îmi fac prieteni noi, să mă distrez la maxim și de aceea nu eram niciodată timid.
- Și ce faci pe aici Kriss? Parcă s-au terminat de mult orele... l-am întrebat, puțin cam confuz. Știam sigur că nu mai era nimeni prin școală, cu excepția a catorva profi, dar nicidecum elevi.
Am văzut că s-a așezat jos, în poziție turcească. Mă întrebam dacă nu-i era frig, doar stătea pe parchet.
M-am ridicat de pe scaunul meu comod și am mers lângă el, luand loc, pe jos.
- Comod locu, eh? Am zis, zâmbind scurt.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:00

Mi`am miscat putin capul, bretonull meu negru cazandu`mi iar pe ochi. Unele persoane ma intrebau daca vedeam ceva ,insa nici nu trebuia sa vad,de cele mai multe ori ma ghidam dupa sunete. Oricum se vedea destul de clar,doar era par,nu un zid de piatra.
Cand i`am auzit intrebarea,am stat destul de mult sa gasesc un raspuns potrivit. Nu doream sa ii spun ca am adormit in baie si sa ma creada penibil si ciudat .Imi era destul de greu sa gasesc un raspuns rapid si totodata bun ,cand inca nu imi revenisem complet din acel somn,iar asta se putea observa si de pe chipul meu.
-Lucram la un proiect,asa ca am rugat`o pe profa sa ma mai lase putin,i`am raspuns,balbaindu`ma caci mintisem.
Mi`am dus mainile la spate,pe podea,sprijinindu`ma in ele.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:06

- Aha, dacă spui tu... am chicotit. Nu părea prea sigur pe el că asta era adevăratul motiv, dar m-am gândit să nu-l mai chinui.
L-am urmărit în timp ce vorbea și am observat cum și-a dat bretonul puțin la o parte de pe față. Poate îl incomoda.
Din senin mi-am trecut mana prin bretonul său, dându-l de tot la o parte de pe față și am început sa chicotesc. Eram destul de aproape de chipul lui și atunci i l-am analizat mai bine. Avea o față de puști inocent.
- Mai bine așa, puștiu?
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:10

Incercam sa ma gandesc la ce am spus,poate ma balbaisem asa tare incat si`a dat seama ca mintisem.Ma simteam cam nesigur,asa ca am incercat sa il privesc cu coada ochiului,dar in acel moment mi`a dat de tot bretonul la o parte. Il puteam observa destul de bine,asa ca l`am privit fix in ochi fara sa schitez vreun zambet.Era aproape de mine,poate prea aproape,asa ca m`a facut sa imi intorc capul ,lasandu`l putin intr`o parte.
-Da,cred ca da.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:13

L-am privit puțin mirat când s-a ferit de mine. Hey, doar nu-l mâncam.
- Te sperie fața mea? Am început să râd când i-am adresat această întrebare, dar tot ce încercam era să destind puțin atmosfera. Părea cam încordat Kriss și nu avea nici un motiv să fie așa.
- Crezi? Am repetat cuvântul folosit chiar de el. Nu ești prea sigur pe tine, am râs iar.
Mi-am zis să-i mai dau puțin pace și m-am ridicat de jos, mergand la loc pe scaunul meu.
- Well... mă apuc să mai repet puțin, dacă vrei poți să mai rămâi pe aici, nu mă deranjează compania.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:17

-Nu,in niciun caz,nu ma sperie..defapt...mi se pare chiar cute,i`am spus,intorcandu`mi brusc capul spre el si privindu`l.
De data asta afisasem si un zambet. Incercam sa ma port cat mai normal.Am aprobat din cap,incercand sa ii spun ca mai raman,oricum nu aveam ce face altceva. Poate sa ma duc acasa,dar ii spusesem ca am un proiect de terminat asa ca am ramas acolo.L`am privit cum se ridica de langa mine si se indreapta spre scaunul lui.
-Si..ce vei canta? il intreb,fiind nerabdator.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:23

Am vrut să mă apuc să cânt, când i-am auzit complimentul. Wow, vorbise mai mult de două, trei cuvinte. Când mi-am intors privirea spre el, m-a surprins cu-n zambet. I-am zambit și eu scurt, apoi am întors capul spre pian.
- Mersi! Am murmurat, începând să mă uit peste partituri. Mi-a luat ceva vreme să mă decid ce melodie să cânt.
- Chopin. Îl știi, nu? O să cânt Etude, o melodie destul de cunoscută.
După ce i-am spus asta am început deja să cânt. Degetele mele se mișcau foarte rapid și astfel ieșeau niște sunete foarte frumoase. Ca deobicei, nici o greșeală. Dacă puteam stăpânii ceva în lume, acel lucru era pianul.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:29

Nu am mai zis nimic,am continuat sa il privesc si sa ii analizez fiecare parte a corpului.Am inceput cu parul,apoi ochii,nasul si buzele.Am trecut la corpul lui perfect si la haine,terminand cu picioarele.Dupa acest mic ritual al meu de a analiza o persoana,mi`am scuturat usor capul,aproband. In scurt timp incepusem sa aud din nou acel sunet scos de clapele pianului,asa ca am facut liniste si am inceput sa ascult,fara sa il deranjez.Suna foarte bine,se vedea ca are talent si ca toate repetitiile i`au fost de ajutor.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:32

Eram atent la fiecare mișcare pe care o făceam și la fiecare notă. Cântam din suflet și asta era ceea ce conta, poate și faptul că iubeam așa mult pianul și muzica, în general, mă făcuse să ajung să fiu așa de bun, dar bineînțeles, învățam instrumentul de mic și luam repetiții de multe ori pe săptămână.
Continuam să cânt, concetrându-mă foarte mult la asta, dar o singură dată l-am privit pe Kriss în treacăt. După expresia pe care o avea pe chip părea să fie atras de ce făceam eu acolo și speram să am dreptate. Am zâmbit în sinea mea și dupa puțin timp m-am și oprit, chiar dacă nu terminasem melodia.
- Cam atâta pentru publicu de azi... am început să chicotesc. Ți-a plăcut?
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:36

Mi`am inchis ochii la un moment dat,ascultand doar acele sunete minunate.Nici macar o nota cantata gresit,totul era perfect.Nu ca le aveam cu pianul,dar suna bine si mi`am dat seama ca era expert in asta.Melodia se oprise iar eu i`am auzit vocea calma,asa ca m`am trezit din acea transa si am deschis ochii.
-Uhm..public? am intrebat,prefacandu`ma confuz,uitandu`ma in spatele meu.Ah,despre mine era vorba,am chicotit,dand din cap in semn de "da".Ai fost...minunat!
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:43

Am început să râd de prima lui reacție, dar imediat am zâmbit larg, mulțumit de răspunsul lui. M-am ridicat de pe scaun și am venit mai aproape de el. I-am dat la o parte de pe față bretonul, la fel ca mai devreme.
- Ești mai drăguț așa, puștiu! I-am zambit, privindu-l cu o față foarte inocentă.
- Hmm, și ce altceva îți mai place? Am întrebat apoi, folosind un ton puțin mai pervers și, ca să-i dau de înțeles la ce mă refeream, mi-am strecurat ușor mana pe sub bluza lui, facând contact cu pielea sa fină.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:50

Deoarece bretonul nu era dat cu fixativ se tot punea peste ochii mei albastrii.Dar era acolo cineva care avea grija de asta,acela era Matsumoto.Cred ca se indragostise de bretonul meu,tocmai asta credeam in acel moment.
Fiind foarte aproape de mine i`am putut simti respiratia si l`am putut privi mult mai bine in ochi.
-Chiar? am zambit,clipind des ca sa imi scot culoarea ochilor in evidenta.
Brusc am simtit ceva rece pe pielea mea,aceea fiind mana lui.De obicei aveam pielea foarte calda,numai cand imi era foarte frig era rece.
-Uhm...si mie imi place sa cant,dar la chitara.
I`am dat o replica la care sigur nu se astepta,dupa zambetul lui si reactii.
-Doar nu credeai ca pozez gol in reviste pentru gay,nu`i asa?
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:53

Dacă mă gândesc bine îmi plăcuse replica lui și mă așteptam la orice. Nu aveam de unde știi dacă și el era bisexual, ca mine. Poate că nu era și poate nici nu-mi răspunsese micului joc pentru simplul fapt ca nu era pervers, sau cel puțin nu așa ca mine.
Am zâmbit în colțul gurii, coborîndu-mi mâna și mai jos, pănă ce i-am apucat boxerii cu două degete și am tras usor de ei, in sus.
- Nu, nu credeam asta. Un puști ca tine nu cred c-ar face-o, am început să râd încet, continuand să fiu la fel de pervers ca înainte, chiar dacă el părea că se lase mai greu.


Ultima editare efectuata de catre Matsumoto in Lun 09 Aug 2010, 09:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 08:59

Am ramas tacut pentru ca nimeni nu mai avea nimic de spus.I`am privit mana ce se tot juca cu elasticul meu de la boxeri,insa nu am indraznit sa o indepartez.
-Sa..sti ca mi se oferise un..post...sa fac asta,i`am zis,ducandu`mi o mana pe genunchi,cealalta tinand`o la spate pentru a ma sprijini in ea,altfel cadeam.
-Si..ca sa vezi am acceptat,pentru ca la inceput nu mi`a explicat nimeni ce poze o sa fac.Credeam ca voi fi un simplu..model,am incercat sa ii explic,insa nu i`am zis toata poveste,simtind mici fiori ce imi invadau trupul,pentru simplu fapt ca se atinsese de boxerii mei.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:06

Am venit și mai aproape de el, încât aproape ajunsese deasupra lui. Aveam sub mine o imagine frumoasă, pe care am adormitat-o cateva clipe lungi. Când a terminat de zis mica lui poveste despre acel post, am făcut o față tristă, ca un copil ce nu primise la timp ce vroia.
- Ce păcat! Am exclamat, cu adevarat dezamăgit. Trebuia să accepți puștiu, cu siguranță mii de fete și băieți ți-ar fi adorat pozele, în special eu! Am spus, privindu-l fix.
Mâna mea a coborât puțin mai jos și i-am atins în treacăt punctul sensibil. Eram sigur că asta o să-l excite, dar am retras-o la fel de repede. În schimb, am început să îmi plimb mâna pe abdomenul său, simțindu-i micii fiori.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:13

Se tot apropia de mine,insa nu ma deranja.Imi era frica doar sa nu cad pe spate si el sa vina peste mine.MI`am recapatat pozitia,sprijinindu`ma din nou in doua maini.Se parea ca lui nu ii pasa pozitia si se mai parea ca ori dorea sa ma excite,ori sa ma enerveze.Atunci cand i`am simtit mana ce se plimba aproape pe tot corpul meu,mi`am dat seama ca era defapt prima varianta.
-Uhm...Esti rece,i`am zis ,mai mult soptind,inchizand un ochi,lasandu`mi capul intr`o parte.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:27

- Nici o problema, te încălzesc eu imediat. Ce spui? I-am replicat, din nou pe un ton pervers.
Dacă nu îi convenise pe unde îmi plimbam mana, am schimbat ”traiectoria”, coborând-o iar spre pantalonii săi. I-am desprins ușor cureaua și am aruncat-o pe undeva pe lângă noi.
- Nu începi să te încălzești? Eu da! am zâmbit scurt, iar atunci când și-a lăsat capul într-o parte m-am apropiat mai mult, începand să-i ling ușor gâtul și din când în când să-l sarut.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:33

Intr`adevar incepeam sa ma incalzesc din ce in ce mai mult.Atingerile lui ma excitau si felul in care imi lingea si saruta gatul m`a facut sa inchid si celalalt ochi,rasufland usor incercand sa nu fiu observat.Un mic geamat mi`a iesit din coltul gurii,acoperindu`mi imediat gura cu palma.Nu`mi venea sa cred ca tocmai scosesem acel sunet erotic.
-Ma..am incercat sa ii pronunt numele,reusind sa spun doar o silaba.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:38

- Hmm? Am făcut întrebător, fiindcă nu-mi dădeam seama ce vroia să spună, dar părea destul de excitat, ceea ce m-a facut să zâmbesc foarte mulțumit. Obținusem ceea ce doream și acum puteam intra calumea în acțiune.
Continuam să-i să sarut gâtul, într-un mod cât mai erotic, doar pentru a-i mai auzii cate un sunet, care într-adevăr mă excita și mai tare. Nu mi-a convenit că și-a pus mâna la gură, așa că am luat-o într-a mea, îndepărtând-o imediat.
- Nu, nu, rămâi așa puștiu, ador sunetele tale! I-am zis direct, apoi m-am oprit din a-i săruta gâtul, doar pentru a trece la buzele sale.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sala de muzică Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică Icon_minitime

Sus In jos
 
Sala de muzică
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Academy :: Laboratoare-
Mergi direct la: