Rose Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Plimbare sub clar de luna
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 25 Mai 2011, 04:39 Scris de Aly

» Ora de matematica
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 04:03 Scris de Alex

» Snow kiss...
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:57 Scris de Alex

» Asteptand sa inceapa filmul.
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMar 24 Mai 2011, 03:55 Scris de Alex

» Pune-mă la încercare ...
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 23 Mai 2011, 03:37 Scris de Aly

» Facand micul dejun.
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:39 Scris de Alex

» In pauza.
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:34 Scris de Alex

» Caldura...
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeDum 22 Mai 2011, 23:09 Scris de Aiden

» # 69 :D
Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 12 Aug 2010, 04:35 Scris de Alex

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Sala de muzică

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:44

Nu puteam spune ca nu imi placea ce imi facea baiatul,insa in acel moment ma gandeam daca ar aparea un profesor in camera,ce ar fi spus?Norocul ar fi fost daca era gay..sau bisexual,poate ne lasa in pace sau mai rau,ni s`ar fi alaturat.Am deschis pentru cateva momente ochii,privind spre usa care inca era intredeschise.De ce imi daduse mana la o parte?Nu stia cat de tare pot sa tip,poate ne`ar fi auzit cineva si ne trezeam cu toti profesorii care ramasesera in scoala,peste noi.Mi`am mutat privirea spre baiat,simtind cum mi`a cuprins buzele intr`un sarut,iar eu nu am putut rezista si i`am raspuns,ezitand la inceput.Incepusem sa prind curaj pentru ca nu aveam nimic de pierdut,poate doar virginitatea.Ochii mei sclipeau ,insa i`am inchis iar,tinandu`mi mana pe umarul lui.Trebuia sa ma sprijin de ceva.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 09:51

Îi urmăream atent fiecare expresie a chipului și se putea observa ușor că nu prea-l deranjau acțiunile mele, ceea ce m-a încântat. Am văzut că s-a uitat spre ușa întredeschise. Ah, ce prost eram, uitasem de ea!
- Stai liniștit, n-o să fim întrerupți! I-am făcut cu ochiul și m-am ridicat de jos, mergând spre ușă. Noroc că aveam cheile de la profa de muzică așa că am încuiat imediat ușa.
Uram timpul acesta în care i-am dat drumul baiatului, așa că am revenit repede la el și m-am așezat deasupra lui, în poziția de mai devreme.
- Hmm, mai bine așa, nu?
Am început să-l sărut iar, din ce în ce mai pasional și mi-am așezat o mână după gâtul lui, dându-l mai aproape de mine. Mâna cea liberă a început să-i desfacă ușor nasturii de la cămașă.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:01

Cand s`a ridicat de langa mine am crezut ca pleaca.Nu`mi placea intr`un fel sa faca asta,dupa ce ajunsesem pana acolo,dar am vazut ca s`a intors cu acelasi zambet pe buze.Ma simteam mai linistit acum ca nimeni nu ne deranja,parca eram in largul meu,dar totusi simteam o atmosfera ciudata,asta pentru ca eram excitat.Corpul meu nu inceta sa transmita caldura si acei fiori inca ii simteam cu fiecare minut cu care il petreceam cu tipul.
Ii simteam buzele moi asa ca am profitat si am inceput sa le sug si sa le musc usor,dar nu pana a dat sangele,nu doream asta.
Ma lasam din ce in ce mai mult pe spate pentru ca simteam ca tipul vine peste mine.Aproape atinsesem podeaua.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:08

Am rămas puțin uimit când a început să ma sarute așa, dar mi-a plăcut, așa că i-am raspuns micului joc. I-am prins limba intre buzele mele și am mușcat-o ușor, încât să nu simtă durere, ci plăcere.
- Nu mi se pare corect să mă muști doar tu, am chicotit pentru cateva clipe.
În sfârșit mâna mea și-a terminat treaba și am descheiat toți nasturii de la cămașa sa, dupa care am dat-o jos. I se puteau observa mușchii de la abdoment, ceea ce mi-a plăcut și mi-am mușcat ușor buza inferioară. Arăta al naibii de bine puștiu.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:15

Avea dreptate,nu trebuia sa il musc numai eu,eram sigur ca aia o sa faca,insa nu am reactionat urat si nici nu am tipat pentru ca nu ma muscase rau.Eram atat de concentrat pe acel sarut incat nici nu observasem ca ma desfacuse la camasa,ba mai mult,mi`o daduse si jos.Mi`am deschis ochii pentru ca se oprise din a`mi mai face ceva,asa ca am vrut sa vad ce se petrece.Se tot uita la mine,mai exact la abdomenul meu.Brusc am inceput sa ma inrosesc,nemaiputand sa stau intr`o mana,asa ca am cazut usor pe podea.Acum eram perfect intins.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:20

- Uhh, mersi de ajutor puștiulica! Am zâmbit larg atunci când a ajuns întins pe jos. Poziție minunată ce îmi dădea prilejul să fac mai multe.
I-am văzut chipul colorându-se ușor. Era așa drăgut, încât nu m-am putut abține și i-am sărutat ambii obraji, pe rând, dupa care am trecut din nou la buze. L-am sărutat cat mai erotic, plimbându-mi limba prin gura sa.
Am terminat dupa câteva secunde, când am simțit că trebuie să iau o gură de aer, apoi am început să-i sărut gâtul și din ce în ce mai jos, până ce am ajuns la abdomenul său.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:26

Acele cuvinte parca ma faceau sa regret pentru ce va urma,insa nu m`am speriat,am ramas calm,simtindu`mi obrajii calzi.Am vrut sa`i ating cu palmele,dar mi`o luase el inainte cu buzele.Dupa obraji am simtit cum s`a repezit la buze,oferindu`mi alt sarut.I`am simtit prezenta limbii in gura mea,facandu`ma sa strang din ochi puternic,dar i`am deschis atunci cand am luat o gura de aer,sau poate mai multe.Am observat ca nu inceta sa ma sarute,mi`am coborat privirea asupra lui,privindu`mi trupul de la gat in jos,in locurile in care fusesem sarutat.Imi simteam bataile inimii cum accelerau din ce in ce mai mult.
-Mmm...am gemut atunci cand a ajuns la abdomenul meu,pentru ca ma excita si mai tare.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:32

Continuam să îi sărut abdomenul și din când în când foloseam și limba, lingandu-l ușor, pentru a încerca să-l excit mai mult. M-am bucurat de sunetele minunate pe care le scotea, încât am început să-l sărut într-un mod mai salbatic, dorind să aud și mai multe.
Am revenit la buzele sale curand, dar o mână mi-a coborât chiar în pantalonii săi, unde mi-am început ”activitatea”. Am prins ușor în mână bărbăția sa, începând s-o frec ușor pentru încet. I-am privit chipul, ce devea din ce în ce mai roșu și foarte drăguț.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 10:38

Priveam urmele de saliva de pe pielea mea alba,pe care le lasa tipul in urma sarutarilor sale.Speram sa nu imi vada fata rosie,pentru ca asa presupuneam ca arat in acel moment,ca un mar copt si rosu,insa am sperat degeaba pentru ca a urcat imediat spre buzele mele oferindu`mi un alt sarut.Incercam sa gem din cauza atingerilor lui exact in zona sensibila,ii simteam mana acolo,dar nu puteam spune nimic pentru ca aveam gura ocupata.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 20:16

Mâna mea începuse să se miște mult mai repede acum, iar eu continuam să-l sarut. De fiecare dată când simțeam nevoia de-o gură de aer opream sarutul, dar îl reluam imediat, nedorind să las în pace nici măcar o clipă buzele băiatului.
Mai aveam o mână liberă, așa că am început să-mi desfac și eu cămașa, reușind să scap curând de ea.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 22:29

De fiecare data cand el profita de gurile de aer,eu scoteam cate un geamat,din ce in ce mai puternic.Mi`am lasat capul mult mai mult pe spate pana a ajuns si el lipit de podea.Simteam cum ma incalzesc din ce in ce mai mult,credeam ca ard,eram ca o soba.Din cand in cand ma uitam la baiat ,deschizandu`mi rareori ochii.Stia cum sa excite pe cineva si chiar foarte bine.Am privit din nou usa sa ma asigur ca este inchisa.
Intr`un timp i`am putut observa trupul,mai ales abdomenul pentru ca si el isi daduse jos camasa.Arata bine.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 22:40

Am observat că de fiecare dată când îi eliberam buzele scotea câte un geamăt, din ce în ce mai plăcut. L-am lasat să continue cu sunetele, îmi placea sa i le aud. Am început imediat să-i sarut gâtul și l-am mușcat de câteva ori, dar nu așa de rău.
Mâna mea încă își continua micul 'joc', iar pe cealalta am coborât-o spre pantalonii lui, începând să-i trag în jos, încât să-l scap de ei.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMar 10 Aug 2010, 04:11

Am realizat ca incetase sa imi mai sarute buzele,intr`un fel era bine caci puteam respira si ma puteam elibera de acele sunete.De ce facuse asta?Ah,mai mult ca sigur il excita si pe el,insa daca nu isi strecura mana in pantalonii mei sigur nu mai avea niciun efect.Ca sa opresc acele sunete am inceput sa imi musc instinctiv buza,dandu`mi si sangele pana la urma,caci ma muscasem cam tare.Am observat cum incetul cu incetul raman fara pantaloni,aproape eram gol.Acum eram si mai rosu la fata.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:14

L-am privit cu multă atenție pe băiat, timp în care mâna mea continua să se miște foarte repede in boxerii săi. Chiar devenea mai drăguț pe măsură ce se înroșea mai mult la chip, dar curând s-a întâmplat ceva ce m-a uimit și la care nu mă așteptam. Am văzut că buza inferioară îi sângera. Am dat ușor cu degetul pe lângă ea, luând o parte din sânge, după care am lins seductiv sângele.
- Uuu, pana și asta are gust bun! Am chicotit, începând să-l sarut lung.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:20

Ma simteam din ce in ce mai excitat.Incercam sa imi inchid ochii si sa imi imaginez cum baiatul nu e langa mine,ma facea sa transpir si sa ma inrosesc si mai mult cand ii simteam prezenta,era imposibil sa ma abtin.Am suportat durerea buzei,atunci cand mi`a atins rana cu degetul.Mi`am deschis ochii cand i`am auzit vocea calda,dar pe acelas ton pervers.Din nou ma saruta,asa ca nu am ezitat si i`am raspuns.
Daca continua sa isi mai miste mana asa repede,cu siguranta as fi facut ceva de la care m`as fi facut mai rau ca lava unui vulcan la fata.
-Uhm..Ma..Matsumoto,cred ca...uhm...,am incercat sa ii spun printre gurile de aer pe care le luam,insa a fost tarziu avertizat,ejaculand pe mana lui.
-Ahh,scuze..eu...
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:27

L-am auzit șoptindu-mi numele, dar nu știam exact ce era în mintea sa. Curând mi-am dat seama ce era de fapt și am simțit lichidul alb cum mi se împraștiase pe mână.
- Nu-i nimic puștiu, am spus încet, oferindu-i un alt sărut și mi-am retras mâna din boxerii săi, dar bineînțeles lăsându-l pe băiat fără ei. Era complet gol și eu eram sigur că se v-a rușina și mai tare, ceea ce voi adora. Era drăgut când făcea asta.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:30

M`am sprijinit in maini atunci cand m`am simtit mai liber,fara baiat chiar atat aproape de mine.M`am ridicat usor ,usor in capul oaselor,fixandu`l cu privirea.Aveam nevoie de o oglinda,speram ca nu ma inrosisem prea tare,cum faceam de obicei.M`am uitat la hainele din jurul meu,vazandu`le pe toate imprastiate pe podea,chiar si boxerii.Mi`am inchis ochii,dandu`mi seama ca eram complet gol.Ce repede putusem sa ajung asa.In acelmoment m`am gandit la tip,asa ca mi`am deschis ochii,uitandu`ma la el,si el era aproape gol,dar se pare ca eu eram mult mai mult decat el.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 06:59

- Ai de gând să mă lași așa, îmbrăcat? L-am întrebat, cu subînțeles și am zâmbit scurt. Încercam să spun ceva ca să-l provoc, să-l văd în acțiune, dar oricum îmi plăcea și așa, era adorabil, totuși mă făcea să ma întreb dacă nu cumva era prima oară când o facea. Dar nu avea de gând să întrerup momentul c-o astfel de întrebare.
L-am privit fix în ochi, așteptându-i reacția tare curios.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 07:11

Ma cam punea pe ganduri intrebarea lui,de parca m`ar fi provocat.Sau poate chiar asta a vrut sa faca.I`am zambit scurt,intr`un mod mai pervers decat ii zambisem pana atunci,insa nu am facut nicio miscare.Inca avea pantalonii si boxerii pe ei,de camasa scapase deja.M`am apropiat cu buzele de cureaua lui,deschizand`o incet,ajutandu`ma uneori si de maini.Am tras`o de un capat atunci cand am reusit sa o desfac,aruncand`o in spatele meu.
-Hmm,nu,nu cred!i`am raspuns,desfacandu`l si la pantaloni,incepand sa trag de ei,pana i`am dat si pe aceia jos.
Sus In jos
Matsumoto

Matsumoto


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 07:20

Mă gândeam că l-am făcut să mai prindă puțin curaj, dar ceea ce tocmai făcuse mă uimise de-a dreptul. Mă luase prin surprindere, dar într-un mod plăcut.
Simțeam cum corpul meu se încalzea din ce în ce mai rău, mai ales când am urmarit toate acele acțiuni ale baiatului, însă l-am lăsat să continue.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Mesaje : 49
Data de inscriere : 09/08/2010

Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitimeMier 11 Aug 2010, 07:23

Eram constient de ceea ce faceam,ma uimeam chiar pe mine insumi,dar ma provocase,nu puteam refuza.Stateam in genunchi in fata lui,cu gura aplecata spre pantalonii sai de care scapasem repede de ei.Ii privesc boxerii si imi duc buzele pe abdomenul lui,apoi cobor spre elasticul de la boxeri,prinzandu`l intre dinti.Am inceput sa trag de el,materialul dandu`se la o parte.Am continuat tot asa pana cand i`am dat si boxerii jos de pe el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sala de muzică - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de muzică   Sala de muzică - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sala de muzică
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rose Town :: Academy :: Laboratoare-
Mergi direct la: